• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Свіжі санкції РНБО: Президент ввів у дію рішення

В опублікованому на сайті президента санкційному списку 3 фізичних особи і 182 – юридичних

Санкції РНБО
Санкції РНБО
Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо санкцій проти 185 юридичних та фізичних осіб, яких Росія використовує для перевезення залізницею особового складу та військової техніки, про це він сказав у вечірньому зверненні, передає "ДС".

"Сьогодні я підписав указ про введення в дію рішення РНБО щодо санкцій проти юридичних та фізичних осіб, яких використовує держава-агресор, щоб перевозити залізницею військову техніку та солдатів. Йдеться про 185 компаній та осіб, — каже Зеленський. — Їхні активи в Україні блокуються, наявне майно буде використовуватися для нашої оборони. Ми будемо працювати над тим, щоб аналогічне блокування було застосоване й іншими країнами".

В опублікованому на сайті президента санкційному списку 3 фізичних особи і 182 – юридичних. Президент подякував усім, хто допомагає посилювати санкції проти Росії, а також розслідувачам, які викривають "шляхи, що використовує держава-терорист, намагаючись обійти санкції".

Принагідно президент нагадав, що припинити цей російський терор було б можливо, якби ми могли забезпечити відповідні ракетні сили нашим військовим, щоб у терористів не було відчуття безкарності. Україні потрібні далекобійні ракети, зокрема для того, щоб прибрати в окупанта цю можливість ставити десь далеко від лінії фронту свої ракетні установки і знищувати ними українські міста.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua