• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Сєвєродонецьк: ЗСУ перегрупувалися та намагаються повернути місто під повний контроль

Українські військові вживають заходів для повернення Сєвєродонецька під повний контроль України і впевнені, що "все вдасться"

У Сєвєродонецьку продовжуються бої
У Сєвєродонецьку продовжуються бої
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав керівник ВЦА Сєвєродонецька Олександр Стрюк в ефірі телемарафону, передає "ДС".

"Я б не сказав, що окупований. Був певний військовий успіх з боку орків, яким вдалося пройти в місто і захопити досить суттєву його частину, майже розділивши навпіл, якщо ми кажемо про житлові квартали, де вони можуть себе почувати впевнено. Але нашим військовим вдалося перегрупуватися, побудувати лінію оборони. І зараз вживаються всі необхідні заходи для того, щоб все ж таки місто повернути під повний контроль України. Місто залишається українським.

Наші військові вживають всі відповідні заходи, щоб відтіснити ворога з території міста, ведуться позиційні вуличні бої. Це супроводжується постійними артилерійськими обстрілами. Ситуація досить напружена, але є сподівання і є впевненість наших Збройних Сил, що все вдасться", — зазначив Стрюк.

За словами голови військової цивільної адміністрації, до початку штурму в Сєвєродонецьку залишалося близько 13 тисяч населення.

"Враховуючи, що вже третю добу йдуть постійні вуличні бої, те населення, яке було, воно й залишається, за винятком невеликої частини, яку оркам вдалося вивезти з міста примусово на окуповану територію", — сказав він.

Нагадаємо, 3 червня очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, що окупаційні війська раніше захопили близько 70% Сєвєродонецька, але ЗСУ посунули їх назад приблизно на 20%. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua