• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Тарифи поки не підвищуватимуть, запасів палива вистачає: РНБО обговорила енергетику

Тарифи на опалення та гарячу воду до кінця опалювального сезону підвищуватися не будуть, а державі вистачає запасів вугілля та газу, щоб без проблем подолати цей період

Офіс президента
Реклама на dsnews.ua

Про це йшлося на засіданні Ради національної безпеки на оборони, повідомляє "ДС".

"Тарифи на електроенергію, ціни на газ залишаються незмінними відповідно до підписаного Меморандуму з органами місцевого самоврядування. Уряд виконав усі свої зобов'язання перед місцевою владою щодо передання коштів і податків до бюджету. Відповідно, це дає можливість стверджувати, що тарифів на тепло і гарячу воду місцеві органи самоврядування також не підвищуватимуть до кінця опалювального сезону", — заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на брифінгу після засідання РНБО.

Президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні зазначив, що в Україні достатньо запасів палива для проходження опалювального сезону і причин для паніки немає.

"Ми можемо констатувати, що спокійно пройдемо весь цей опалювальний сезон. Передумов, аби стверджувати це, достатньо. Газу у підземних сховищах України достатньо, вугілля достатньо. На електростанціях і в портах вони перевищили вже 1 млн тонн. Щодня, завдяки ритмічним поставкам, зокрема залізницею та морем, вони зростають", — сказав голова держави.

Він додав, що "приводів для оптимізму достатньо".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua