• USD 41.2
  • EUR 44.8
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Тищенко прибув до зали суду: Назвав усіх присутніх "аб’юзерами" та згадав про своє блискуче телевізійне минуле

Скандальний нардеп Микола Тищенко прибув у залу Київського Печерського районного суду, який буде обирати йому запобіжний захід у справі незаконного позбавлення волі колишнього військовослужбовця

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить трансляція засідання суду, передає "ДС" із посиланням на "Суспільне".

Нардеп у залі суду заперечив інформацію про те, що він розбив свій телефон під час вручення підозри. Спочатку він запитав у журналістів, звідки у них ця інформація, а потім заявив, що вона неправдива.

Крім того, на питання, чи прийде на засідання його помічниця, яка знімала на відео військовий квиток ексоборонця, він назвав присутніх "аб’юзерами", бо жодна "маленька дівчина не повинна бачити, як б’ються чоловіки".

На питання, чи є його розлучення фіктивним і, чи проживає він зі своєю офіційно колишньою дружиною, він попросив пояснити, що означає "фіктивне розлучення".

Також він заявив, що у парламенті не користується жодними пільгами і не отримував жодних надбавок.

Тищенко у залі суду, до початку засідання заявив, що прийшов у Верховну Раду, щоб допомагати українцям.

"Я роблю все те, що і демонстрував на телебаченні. Я роблю все те, як і навчав молодь у "Майстер Шефі", "Ревізорі", виграв у "танцях", у "Форті Баярд". Всюди я був взірцем і був прикладом. Все я робив, щоб Україну цінували і поважали", — сказав Тищенко.

З цього приводу вже іронізують у соцмережах:

Нардеп додав, що у майбутньому всі представники ботоферм можуть стати нардепами: "Так що готуйтесь". За словами Тищенка, він з ними бореться, але ніхто про це не говорить, а вірить фейкам.

Раніше Тищенко заявляв, що колишній боєць спецпідрозділу Kraken Дмитро "Сина" Павлов нібито має причетність до ботоферм: "Він там є начальником безпеки ботоферми "Девʼяточки", яка налічує 120 колцентрів по Україні".

Як писала "ДС", вранці 25 червня народному депутату Миколі Тищенку повідомили про підозру у незаконному позбавленні волі людини – ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України. Якщо його визнають винним, він може отримати 5 років ув'язнення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua