• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

Ткаченко заявив, що Євробачення-2023 обов'язково пройде в Україні

Міністр культури Олександр Ткаченко запевнив, що Євробачення-2023 пройде в Україні

Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в ефірі національного телемарафону, передає "ДС".

"Україна вже двічі проводила Євробачення, і завжди була ця дискусія (щодо місця проведення, – "ДС"). Я думаю, що не оминути нам її і зараз. Але нам важливо зосередитися на тому, що, по-перше, сам конкурс буде в Україні. Тому що хтось уже починає говорити: "А давайте шукати запасні майданчики". ні, це сто відсотків!", — запевнив міністр.

"Де саме — у відбудованому Маріуполі чи в якомусь іншому місці, колеги будуть радитися, тому що суспільство у нас толерантне", — зауважив Ткаченко.

Міністр також додав, що в Італії міста змагалися за право проводити Євробачення цього року. 

"Я думаю, що це питання найближчим часом також будемо обговорювати", — зазначив він. 

Нагадаємо, в Києві вже проходило два конкурси Євробачення — після перемоги Руслани, у 2005-му році, та після перемоги Джамали — у 2017-му. 

Як писала "ДС", гурт Kalush Orchestra із піснею "Stefania" приніс Україні третю в історії перемогу на Євробаченні. Українці посіли четверте місце за голосами журі, однак абсолютно перемогли за голосами глядачів, взявши 90% з можливих пунктів. Друге місце посіла Велика Британія, третє — Іспанія.

На честь перемоги України на "Євробаченні" поїзд Київ — Івано-Франківськ в розкладі цього року офіційно називатиметься "Стефанія Експрес", а Укрпошта" випустить спеціальну марку.

Кліп на пісню "Stefania" переможців Євробачення, гурту Kalush Orchestra, менш ніж за добу очолив тренди YouTube.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua