• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Трампу варто оприлюднити його "мирний план", якщо він знає, як покінчити із війною, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський закликав Дональда Трампа публічно поділитися своїми "мирними планами", якщо колишній президент США насправді знає, як покінчити з війною між Україною і Росією

Фото CNN
Реклама на dsnews.ua

Про це президент України заявив у інтерв'ю Вольфу Бліцеру з CNN після виступу на Генеральній асамблеї ООН, передає "ДС".

Зеленський пояснив американському експрезиденту, що будь-який мирний план, за яким Київ відмовляється від території, неприйнятний.

"Тож, якщо ідея полягає в тому, як забрати частину нашої території і віддати Путіну, це не формула миру", – сказав Зеленський.

Нагадаємо, 17 вересня Трамп знову заявив, що Україна має відмовитися від окупованих територій, щоб завершити війну. Трамп відзначив, що не може детально роз'яснити свій план щодо припинення війни РФ проти України, оскільки "якщо розкаже, то втратить всі свої переваги".

Американський експрезидент вважає, що Україні, можливо, доведеться віддати Росії частину своїх окупованих територій, щоб зупинити війну. На його думку, для закінчення війни вистачить 24 години.

Зеленський зазначив, що Трамп вже мав 24 години для закінчення війни, "але у нього, мабуть, були якісь інші пріоритети". Український президент також відкинув відмову від територій для закінчення війни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua