• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Третина України замінована: у МВС назвали найнебезпечніші регіони

На деокупованих територіях трьох областей України тотально замінована інфраструктура

Замінування
Третина України замінована
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів заступник голови ДСНС Дмитро Бондар, передає "ДС" з посиланням на Deutsche Welle.

Під час зустрічі з делегацією Управління ООН з обслуговування проєктів він заявив про критичну ситуацію на сході та півдні країни, зокрема, на деокупованих територіях Харківщини, Херсонщини й Миколаївщини, де знищено багато населених пунктів і тотально замінована інфраструктура.

Бондар наголосив, що головне завдання піротехніків ДСНС у цих регіонах — гуманітарне розмінування об’єктів життєзабезпечення для подальшого відновлення енерго- й газопостачання, зв’язку. І наразі існує гостра потреба у відповідному технічному забезпеченні саперів для виконання робіт, від яких безпосередньо залежить життя цивільного населення і відновлення регіонів в цілому.

За даними МВС, унаслідок повномасштабного вторгнення Росії третина України залишається замінованою. Щодня сапери ДСНС обстежують у середньому близько 70 гектарів, від лютого перевірили понад 760 кв. км.

Лише піротехніки ДСНС знешкодили близько 300 тис. вибухонебезпечних предметів. Крім того, до розмінування залучаються вибухотехнічні підрозділи поліції, Нацгвардії та прикордонної служби. 

Як писала "ДС", у Снігурівській громаді Миколаївської області 24 листопада працівники ДСНС підірвалися на російських мінах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua