• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

У Байдена не виключають, що Росія може сфабрикувати привід для вторгнення в Україну

Росія може сфабрикувати привід для відкритого вторгнення на територію України

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван, передає "ДС" з посиланням на Українську правду.

"Американські спецслужби визначили, що Росія закладає основу для можливості сфабрикувати привід для вторгнення, в тому числі за допомогою диверсійної діяльності та інформаційних операцій, звинувачуючи Україну в підготовці нападу на російські війська на сході України. Ми бачили цей сценарій у 2014 році, і вони готують його знову", — сказав Салліван.

При цьому радник зазначив, що США "готові в будь-якому випадку".

Водночас радник Джо Байдена зазначив, що у США поки немає підтверджень того, що Росія зважилася на військову агресію проти України.

Щодо переговорів з Росією він заявив, що в США все ще вважають, що "шлях дипломатії може працювати".

При цьому, за його словами, США готові до будь-якого результату переговорів з РФ щодо безпеки в Європі.

"Ми готові до будь-яких варіантів. Ми готові домагатися прогресу за столом переговорів. Ми готові робити необхідні і належні кроки для захисту наших союзників, підтримки наших партнерів і жорсткої відповіді на будь-яку неприкриту агресію, яка може статися (щодо України — "ДС")".

Нагадаємо, за словами держсекретаря США Ентоні Блінкена, у президента РФ Володимир Путін дуже добре виходить "тримати свої можливості відкритими". Військове вторгнення на територію України – одна з таких можливостей.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua