• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

У дитячих закладах почнуть облаштовувати укриття, — Кличко

Київрада сьогодні ухвалила низку важливих рішень. Зокрема, про зниження орендної плати для військових та збільшення бюджетних коштів на тероборону, а також про влаштування укриттів у столичних закладах освіти

Засідання Київради
Засідання Київради
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні мера Києва Віталія Кличка у Telegram-каналі, передає "ДС".

"Вартість орендної плати за площі, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва, для сил безпеки й оборони встановлена у розмірі 1 гривні — на період воєнного стану і протягом місяця після його припинення чи скасування. Ми повинні забезпечити повноцінне функціонування сил оборони задля ефективного захисту України та столиці", — заявив Віталій Кличко.

Також, за його словами, депутати розглянули оновлену редакцію програми "Захисник Києва", яка передбачає збільшення бюджетного фінансування територіальної оборони столиці. Зокрема, у 2022 році суму коштів з міського бюджету на тероборону збільшено на 128,6 млн грн. – до 174,2 млн. А загалом у 2022-2024 роках з міського бюджету на тероборону буде виділено 238,8 млн грн.

Крім того, Кличко розповів про початок влаштування укриттів у закладах освіти.

"Київрада схвалила рішення, що дозволить розпочати процес влаштування найпростіших укриттів у тих закладах освіти столиці, де укриттів немає. Ми маємо привести до ладу — відремонтувати чи відреконструювати, забезпечити необхідними засобами — укриття в комунальних школах та садочках. Адже війна триває, залишається загроза ракетних обстрілів столиці. І ми повинні створити безпечні умови та захистити наших дітей, вчителів та загалом киян", — зазначив мер Києва.

    Реклама на dsnews.ua