• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

У ДСНС повідомили, скільки піротехніків загинуло під час розмінування територій

Під час виконання завдань із гуманітарного розмінування на території України станом на 15 травня загинули 20 піротехніків Державної служби України з надзвичайних ситуацій, ще 67 отримали поранення

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила ДСНС у відповідь запит hromadske, передає "ДС".

Там також розповіли, що, за наявною у ДСНС інформацією, потенційно небезпечних територій залишається 174 тисячі квадратних метрів, тобто 30% від загальної площі країни.

До таких територій належать: тимчасово окуповані, які піддаються або піддавалися постійним обстрілам, на яких ведуться або велися бойові дії, та деокуповані території.

Наразі найбільш замінованими та забрудненими вибухонебезпечними предметами є території Донецької, Запорізької, Київської, Сумської, Миколаївської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.

Раніше у ДСНС прогнозували, що на повне розмінування України піде від 5 до 10 років. Ідеться про гуманітарне розмінування, яке, на відміну від оперативного та бойового, передбачає комплексний огляд усієї території, де тривали бойові дії.

Нагадаємо, міністр оборони Олексій Резніков розповів, що в Україні застосовують сучасні технології для виконання бойових завдань, рятувальних операцій, гуманітарного розмінування.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua