• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

У Генштабі назвали напрямки, на які Росія може перекинути своїх вояк з-під Херсона (ВІДЕО)

Російські війська після відступу з правобережжя Херсонської області можуть перекинути свої сили на Донбас. Не виключений і Запорізький напрямок, а також можливе підтягування резервів для повторного вторгнення з Білорусі

Російські окупанти
Російські окупанти
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов під час брифінгу, передає "ДС".

"Противник після відступу з правобережної частини Херсонської області відновлює свої війська та перекидає боєздатні підрозділи на інші напрямки. Для ворога "кричуще" важливо — це встановлення контролю над Донецькою областю, він намагається і зараз здійснювати свої "мрії", — розповів Громов.

Тож, за його словами, насамперед росіяни можуть зосередитися на перекиданні сил в Донецьку область, також не виключений Луганський чи Запорізький напрямок.

"Якщо далі брати, амбіційні плани противника, він може також спробувати проведення наступальних дій з Білорусі на території Чернігівської та Сумської областей. Але це все у них в планах, і це все вже було в нашій історії й ми гідно давали відсіч. На даний час противник дійсно перекидає свої війська на деякі напрямки, але ми теж вживаємо заходів", — підсумував Громов.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua