• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Генштабі назвали найгарячіші точки на фронті

Російські окупанти ведуть найактивніші бойові дії в Донецькій та Луганській областях

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України, повідомляє "ДС".

На Сіверському напрямку ворог активних дій не проводив. Зазначається переміщення артилерійських та мотострілецьких підрозділів, які перебували в районах відновлення.

На Слобожанському напрямку ворог продовжує підготовчі заходи щодо ведення наступу, підрозділи поповнюють втрачене озброєння, військову техніку та матеріальні засоби. З метою зниження наступального потенціалу наших військ ворог застосовує ствольну та реактивну артилерію по позиціях Сил оборони України.

На Харківському напрямку противник активних дій не проводив. Основні зусилля зосереджуються на утриманні зайнятих рубежів та маршрутів постачання, стримування дій Сил оборони. Ворог продовжує обстріл цивільної інфраструктури в районах н.п. Циркуни, Стара Гнилиця, Перемога та Старий Салтів, а також завдавав авіаударів поблизу Нового.

На Слов'янському напрямку противник основні зусилля зосереджує на створенні умов для наступу. Обстріляв цивільну інфраструктуру у районах н.п. Довгеньке, Вірнопілля, Грушуваха, Велика Комишуваха та Гусарівка.

На Донецькому напрямку російські окупанти продовжують застосування мінометів, ствольної та реактивної артилерії по всій лінії зіткнення.

На Лиманському напрямку противник обстріляв цивільну інфраструктуру в районах Соснового, Святогірська, Старого Каравана та Райгородка. Вів штурмові дії у районах н.п. Студенок, Соснове та Ярова, бої тривають. У цьому напрямку ворог активізував роботу засобів радіоелектронної боротьби.

На Сєвєродонецькому напрямку окупанти продовжують обстріл позицій Сил оборони та цивільної інфраструктури в районах Сєверодонецька та Лисичанська. Ворожа штурмова авіація завдала ударів у районах н.п. Устинівка та Борівське. Крім того, поблизу Боровського противник безуспішно вів штурмові дії.

На Бахмутському напрямку ворог вів наступальні та штурмові дії в районах н.п. Камишеваха, Миколаївка, Врубівка, Берестове та Білогорівка, бої продовжуються.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник активних бойових дій не проводив, намагається посилити угруповання та відновити втрати озброєння та військової техніки. Наніс авіаудари з цивільної інфраструктури Мар'їнки. Крім того, обстріл зафіксовано в районах н.п. Відродження, Доломітне, Торецьк, Новобахмутовка, Авдіївка, Піски, Микільське, Вугледар та інші.

На Південнобузькому напрямку, з метою утримання кордонів оборони, російські окупанти руйнують об'єкти транспортної інфраструктури на можливих напрямах просування Сил оборони.

На Криворізькому напрямку ворог вимушений перейти до оборони непідготовлених рубежів. Активізував роботу засобів радіоелектронної боротьби. Обстріляв цивільну інфраструктуру у районах н.п. Широке, Лепетиха, Шевченкове, Осокорівка, Партизанське та інших.

У Чорноморській та Азовській операційних зонах корабельні угруповання противника зосереджуються на підтримці сприятливого оперативного режиму та блокуванні цивільного судноплавства у північно-західній частині Чорного моря.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua