• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

У Генштабі розповіли про провал спроб росіян прорватися до Бахмута, Соледара та Авдіївки

Російська армія намагалася просунутися в районах населених пунктів Бахмут, Кодема, Спірне, Яківна і Соледар, але змушені були відійти, як і в напрямку Авдіївки та Пісків

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ станом на 18.00 середи 10 серпня, передає "ДС".

На Волинському та Поліському напрямках ситуація змін не зазнала. Білорусь розпочала збори з підрозділами територіальної оборони із залученням військовозобов'язаних запасу. Небезпека з Білорусі зберігається.

У Сіверському напрямку ворог продовжує обстрілювати населені пункти Чернігівської та Сумської областей.

У Харківському напрямку ворог активно вів повітряну розвідку БПЛА. Завдав авіаційного удару біля Гусарівки. З метою покращення тактичного становища окупанти вели штурмові дії в районах населених пунктів Уди, Петрівки та Гусарівки, але невдало. Мусили тікати назад.

На Слов'янському напрямі біля Великої Камишевахи окупанти намагалися прорвати оборону наших військ, успіху не мали, відійшли.

На Бахмутському напрямку наступальними та штурмовими діями намагався просунутися в районах населених пунктів Бахмут, Кодема, Спірне, Яківна та Соледар, успіху не мав, відійшов.

Ворог вів наступальні дії за напрямами Авдіївки та Пєсков, отримав гідну відсіч та відійшов.

На Південнобузькому напрямі основні зусилля противник зосереджує на утриманні позицій. Намагався вести розвідку боєм неподалік Лозового. Потрапив під точний вогонь ЗСУ, зазнав втрат і хаотично відступив.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua