• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

У Київському метро з’явилися стільці для зручності людей під час тривог та патріотичний арт-потяг, — Віталій Кличко

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" отримало від Міжнародної Організації з Міграції гуманітарну допомогу, яка зробить більш комфортним для людей перебування на станціях під час повітряних тривог

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає "ДС" із посиланням на сайт Київської міської влади.

"Київський метрополітен – один із об’єктів критичної інфраструктури столиці, що укриває десятки тисяч людей під час атак росіян. Ми не припиняємо поліпшувати умови перебування киян на підземних станціях метрополітену під час повітряних тривог. І сьогодні КП "Київський метрополітен" отримало гуманітарну допомогу від Міжнародної Організації з Міграції. Це – 10 500 розкладних стільців, 1500 ковдр та 1500 матраців", – повідомив Віталій Кличко.

Він подякував іноземним партнерам і зазначив, що допомога буде розподілена між усіма підземними станціями. Для того, щоб отримати стільці, необхідно звернутися до чергового персоналу на станції. А ковдри та матраци будуть використовуватися у випадку довготривалої повітряної тривоги (понад 12 годин).

Також Віталій Кличко проїхався новим арт-потягом, який почав курсувати на Червоній гілці київської підземки.

"Сьогодні на лінію підземки вийшов новий арт-потяг. На вагонах зображені патріотичні малюнки, слова та фрази, що вже стали символічними за час повномасштабної війни. Проєкт реалізувала компанія "Paint Hunters", яка професійно займається створенням муралів. Кошти з бюджету міста та підземки не залучалися. Художники розписали арт-потяг у подарунок місту та його мешканцям", — зазначив Віталій Кличко. 

    Реклама на dsnews.ua