• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

У Кремлі відточують план втечі після падіння режиму Путіна

Спецоперацію з втечі путінські посіпаки назвали "Ноїв ковчег". Уже готують документи і купують нерухомість

Путін готує план втечі
Путін готує план втечі
Реклама на dsnews.ua

Екс-співробітник Путіна розповів про план з евакуації Кремля в разі програшу у війні, каже колишній спічрайтер Путіна Аббас Галлямов, передає "ДС" із посиланням на пабліки у соцмережах. 

Найвище керівництво Росії опрацьовує план евакуації з країни на випадок, якщо російське військо так і не здобуде перемоги над Україною. Проєкт під неофіційною назвою "Ноїв ковчег" ведеться з весни. Поки що перспективним майданчиком для втечі вважається Латинська Америка – Аргентина та Венесуела, каже політолог Галлямов.

За словами його джерел, спочатку Китай розглядався як місце для втечі у разі серйозних проблем у Росії. Проте Кремль "дуже швидко розчарувався" у перспективі втечі до Китаю. Страх у путінському оточенні пов'язаний з менталітетом китайців: вони "дуже розумні" і "звисока дивляться на інших, особливо на невдах".

Проєкт курує і готує його від початку створення глава "Роснефти" Ігор Сєчін. За словами Аббаса Галлямова, Венесуела є перспективним варіантом, адже російські нафтові бізнесмени мають добрі відносини з керівництвом країни. Керівник "Роснефти" зробив значні інвестиції для Венесуели та їх диктатора. 

Щодо Аргентини Галлямов деталей не має, проте помітив цікаву паралель, адже нацисти від правосуддя тікали в цю країну, де довгий час переховувались. Галлямов вважає, що такі дії президента Росії та його оточення показують, що вони не впевненні у власній перемозі та шукають варіанти можливої втечі.

До евакуації готуються майже всі вищі чиновники та держменеджери. Вони вже купують нерухомість і оформлюють посвідку на проживання у Парагваї, Еквадорі та Аргентині.

    Реклама на dsnews.ua