• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

У Кремлі заявили, що зустрічі Путіна і Зеленського після переговорів очікувати не варто

У Кремлі заявили, що не варто очікувати зустрічі президентів Росії та України після російсько-українських переговорів, які мають відбутися в Стамбулі

ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Про це прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков у понеділок журналістам, передає "ДС".

Так він відповів на запитання, чи є якесь просування на тему можливої зустрічі Володимира Путіна та Володимира Зеленського, чи можна її очікувати за підсумками переговорів у Стамбулі.

Він також сказав, що тема обміну військовополоненими не є предметом російсько-українських переговорів: "Це (обміни полоненими) не для переговорів між двома делегаціями. Тому відповіді немає".

Пєсков зазначив, що новий раунд переговорів може відбутися у вівторок у Туреччині: "Сьогодні вони (переговори) навряд чи триватиме там. Сьогодні справді делегації вирушають до Туреччини. Очікуємо, що завтра це може теоретично відбутися".

"Поки що про прогрес говорити не можемо і не будемо. Сам факт, що переговори в очному форматі було вирішено продовжити, це важливо, безумовно. Але поки що ми, як і раніше, дотримуємося лінії на нерозголошення будь-яких деталей, пов'язаних із переговорами. Вважаємо, що це може лише зашкодити переговорному процесу", — додав він.

"Але поки що, на жаль, ми не можемо констатувати якісь суттєві досягнення і прориви", — наголосив Пєсков.

Представник Кремля утримався від відповіді на запитання, які в Москви сподівання щодо майбутніх переговорів. "Ні, не міг би (дати оцінку)", — сказав Пєсков.

Як повідомляла "ДС", новий раунд переговорів делегацій з України та Росії відбудеться 28-30 березня у Туреччині.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua