• USD 28.1
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Кулеби прокоментували рішення російського суду, в якому підтверджено присутність військ РФ на Донбасі

У МЗС вважають, що визнання в рішенні російського суду присутності збройних сил Росії на тимчасово окупованому Донбасі зміцнить позицію України в міжнародних судах

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив речник українського МЗС Олег Ніколенко у коментарі "Європейській правді", передає "ДС".

"Кіровський районний суд Ростова-на-Дону підписав Росії явку з повинною. Визнання в рішенні російського суду присутності збройних сил Російської Федерації на тимчасово окупованій території України є черговим переконливим нівелюванням ключового аргументу Москви про нібито "внутрішньоукраїнський" характер конфлікту на Донбасі", — зазначив він.

Цього разу РФ власноруч створила юридичний прецедент, який чітко зафіксував її статус як сторону міжнародного збройного конфлікту, вважає Ніколенко.

"Це рішення зміцнить позицію України в провадженнях проти Росії в міжнародних судових інстанціях. Російським юристам стане дедалі важче називати біле чорним, а чорне білим. Вердикт ростовського судді наблизив притягнення російської влади до міжнародно-правової відповідальності", — додав речник МЗС України. 

Нагадаємо, прессекретар глави РФ Дмитро Пєсков назвав помилкою матеріали російського суду, в яких зафіксовано інформацію про розташування регулярних військ армії Росії на тимчасово окупованій території Донбасу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua