• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Мелітополі окупанти зобов'язали встановити ціни в рублях та гривнях

В окупованому Мелітополі Запорізької області з понеділка, 23 травня, ціни на товари та послуги встановлюватимуться у російських рублях та гривнях

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова окупаційної адміністрації Запорізької області Євген Балицький, передає "ДС" із посиланням на Мелітополь.

Так, гауляйтер зобов'язав представників бізнесу, комунальні підприємства та суб'єкти господарювання встановлювати ціни в рублях і гривнях. Він установив курс рубля до гривні в еквіваленті два до одного.

На думку журналістів, це робиться для того, щоб поповнити банк із невизнаної Південної Осетії, який нещодавно було відкрито у Мелітополі. У ньому підприємців змушують відкривати рахунки, щоби продовжувати діяльність.

Нагадаємо, раніше російські окупанти захопили відділення Ощадбанку в Мелітополі і відкрили там "Міжнародний розрахунковий банк" із Південної Осетії. Підприємців змушують відкривати там рахунки. Законний мер Мелітополя Іван Федоров закликав бізнесменів цього не робити, оскільки це є порушенням закону про колабораціонізм.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua