• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.3
Спецпроєкти

У Мін'юсті сказали, що чекає на проросійські партії

Міністерство юстиції ініціюватиме заборону діяльності проросійських партій, які ще діють в Україні

Реклама на dsnews.ua

Про це сказала заступник міністра юстиції з європейської інтеграції Валерія Коломієць, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Так, позови будуть. Зараз не говоритиму, що це за політичні сили, тому що ми одразу з позовом подаємо заяву про його забезпечення, щоб політичні партії не могли відчужити майно та знімати кошти зі своїх рахунків, аби їх приховати. І якщо зараз назву певну партію, вони цим скористаються. Наразі в нас є тільки одне звернення, але ми очікуємо більше", — сказала Коломієць.

За її словами, "низка громадських організацій теж збиралися звертатися, в тому числі, й до СБУ, з ініціативою про заборону кількох політичних сил, які досі транслюють комуністичну ідеологію".

"Наразі в Україні заборонені всі політичні партії, які були в рішенні РНБО, плюс ще 5 політичних партій, які ми теж називаємо проросійськими й щодо яких подали позови про заборону їх діяльності як до 24 лютого, так і вже під час активної фази після повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну. Тобто загалом діяльність 16 проросійських політичних партій заборонена судом і відповідні рішення вже набрали чинності", — наголосила заступник міністра юстиції.

Нагадаємо, восьмий апеляційний суд Львова 23 червня заборонив "Прогресивну соціалістичну партію України" Наталії Вітренко.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua