• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

У міськраді підтвердили, що Корбан є керівником штабу оборони Дніпра

Геннадій Корбан був призначений керівником штабу оборони Дніпра ще у лютому — указ про це підписав міський голова Борис Філатов

Геннадій Корбан
Геннадій Корбан
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу мерії Дніпра.

Згідно з указом президента про введення в Україні воєнного стану органам місцевого самоврядування було наказано створити ради оборони. 24 лютого таку раду оборони створили і в Дніпрі — указ про це підписав міський голова Борис Філатов. У додатку до указу вказано, що керівником штабу ради оброни Дніпра є Геннадій Корбан.

Також у міськраді Дніпра уточнили, що підрозділи Регіонального управління сил ТрО "Схід" зверталися із заявками на ім'я Корбана щодо матеріально-технічного забезпечення підрозділів і виконання робіт щодо облаштування позицій, перевезення вантажів та особового складу. Загальна сума матеріальних цінностей і робіт, які надавалися з 28 лютого по 3 серпня складає більше 105 млн грн. Окрім того, цінності на 8 млн грн все ще знаходяться в процесі приймання-передачі.

Окрім того, Міноборони України 19 травня нагородило Корбана медаллю "За сприяння Збройним силам України" — саме як керівника штабу оборони міста Дніпра та голову Громадської ради при Дніпровській міськраді.

    Реклама на dsnews.ua