• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

У місті на Львівщині заборонили діяльність Московського патріархату

У Бориславі Львівської області міська рада ухвалила рішення про заборону діяльності Української православної церкви Московського патріархату на території міської територіальної громади

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Бориславської міської ради, повідомляє "ДС".

"після довготривалих обговорень на засіданнях комісій з гуманітарних питань, зваживши всі негативні й позитивні сторони, депутати Бориславської міської ради прийняли історичне рішення — заборонили на території Бориславської міської територіальної громади діяльність релігійної громади Української православної церкви парафії Покрови Пресвятої Богородиці, яка підпорядковується московському патріархату", — сказано у повідомленні.

Так, забороняється використовувати приміщення церкви для проведення зборів та богослужінь та продажу продукції православної церкви. Бориславська міська рада розпочне процедуру примусового вилучення об'єкта нерухомого майна та передачі його у комунальну власність Бориславської територіальної громади.

Це рішення набирає чинності з 1 червня поточного року.

Як повідомляла "ДС", 4 травня Конотопський мер Сумської області Артем Семеніхін заборонив діяльність Української православної церкви Московського патріархату на території громади.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua