• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

У МВС готуються до зростання злочинності після війни

Після закінчення війни в Україні зросте рівень злочинності

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

Так, за його словами, нинішнє зниження рівня злочинності пов'язане із об'єктивними чинниками.

"Ми бачимо і впровадження додаткових елементів безпеки: і комендантська година, і патрулі, і загалом підвищення пильності громадян. Та й не слід забувати про від’їзд значної кількості населення, у тому числі потенційних правопорушників. Все це дає змогу говорити про зменшення в декілька разів насильницьких злочинів, загалом тяжких злочинів як таких", — пояснив він.

У той же час перший заступник міністра додав, що спостерігається збільшення кількості злочинів, пов'язаних з незаконним поводженням зі зброєю та викраденням автомобілів.

"І якщо слідувати світовим трендам, а також українському досвіду 2014-2015 років, то попереду нас чекає зростання рівня злочинності. І це є нашим спільним викликом. І я кажу не лише про систему МВС, я кажу про усіх нас, як про українське суспільство загалом", — додав Єнін.

Він також наголосив, що МВС готується до цього виклику та опрацьовує діяльність поліції для спрямування її пріоритету на найбільш невідкладні виклики та загрози у післявоєнний період.

"Ми виходимо з абсолютно іншого безпекового середовища, в якому ми опинимося по завершенню цієї війни, і саме тому ми не гаємо часу, готуємося до цього. Це будуть сучасні цифрові рішення, врахування практик наших партнерів європейських, американських і ізраїльських у тому числі. Але ключовим є налагодження більш щільної співпраці між поліцією і суспільством", — зазначив Єнін.

Як писала "ДС", у Києві затримали групу торговців автоматичною зброєю.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua