• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

У МЗС України нічого не чули про евакуацію російських дипломатів

Міністерство закордонних справ України не має інформації про евакуацію російських дипломатів з Посольства та консульств РФ у Києві та Львові

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив речник МЗС Олег Ніколенко, передає "ДС" з посиланням на "Суспільне".

"Міністерство закордонних справ не отримувало від російської сторони інформацію про евакуацію співробітників дипломатичних установ Російської Федерації з України", — сказав він.

Чиновник додав, що посольства інших держав в Україні також не повідомляли про наміри евакуювати своїх працівників. При цьому МЗС також не має наміру евакуювати українських дипломатів із Росії.

"На території Росії функціонують в штатному режимі посольство в Москві, генеральні консульства в Санкт-Петербурзі та Ростові-на-Дону, консульства в Єкатеринбурзі та Новосибірську", — підкреслив Ніколенко.

За його словами, попри складні умови, українські дипломати та консули продовжують захищати інтереси українських громадян у Росії.

Нагадаємо, видання The New York Times з посиланням на свої джерела повідомило, що дипломатам у двох російських консульствах в Україні наказали підготуватися до виїзду з України. За даними NYT, 5 січня країну залишили 18 людей – переважно діти та дружини російських дипломатів.

У МЗС РФ на це заявили, що посольство Російської Федерації у Києві працює у штатному режимі.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua