• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

У пакетах або в полоні: Міноборони України потролило росіян за "вимушену передислокацію" з Лимана

Українська армія поблизу Лимана взяла в оточення російське угруповання. Окупанти почали втечу. Своєю чергою у Міноборони РФ це назвали вимушеною "передислокацією військ на більш вигідні позиції"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці Міністерства оборони України у Twitter, передає "ДС".

У Міноборони України подякували Міністерству оборони РФ "за успішну співпрацю в організації навчань "Ізюм 2.0".

"Дякуємо "Міністерству оборони" РФ за успішну співпрацю в організації навчань "Ізюм 2.0". Майже всі російські війська, дислоковані в Лимані, були успішно передислоковані або в мішки для трупів, або в український полон. У нас до вас одне запитання: чи хочете ви повторення?", — йдеться у дописі.

Нагадаємо, 1 жовтня українські війська зайшли до Лимана Донецької області та розгорнули там український прапор. Перед цим ЗСУ звільнили п’ять населених пунктів поблизу Лимана на Донбасі - Ямпіль, Новоселівка, Шандриголове, Дробишеве, Ставки — взявши таким чином російське угруповання в оточення. Інформацію про це підтвердили офіційно в ЗСУ. Там повідомили, що за місто йдуть бої.

Поразку окупантів у Лимані навіть визнали в Міноборони РФ. Там заявили, що російське командування було змушене відвести війська на "більш вигідні позиції".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua