• USD 36.6
  • EUR 35.2
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

У Повітряних силах України розповіли, чи становлять серйозну загрозу іранські безпілотники РФ

Спікер командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, що Повітряні сили України мають великий бойовий досвід збивання дронів, і ударні безпілотники, які Росія закупила у Ірану, спіткає та сама доля, що й інші БПЛА, які вона застосовує

Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу "Еспресо", передає "ДС".

"Це ударні БПЛА, які несуть чимало озброєння: навантаження на цей безпілотник — фактично втричі більше, ніж у нашого "Байрактару" (за заявками виробника). Втім, робити попередні висновки, доки не побачимо його в дії, я не хотів би. Як то кажуть: треба пробувати", — пояснив він.

Ігнат зазначив, що ці БПЛА будуть звичайною метою, яку збиватимуть українські зенітні ракетні війська.

"Як це роблять зараз з "Орланами", з "Форпостами" російськими. Єдине, що потрібно робити поправку на те, що це сучасний ударний дрон. Але ми не знаємо якість його виробництва, тому що Іран його робив не зовсім чесно, з контрабандних частин, бо країна під санкціями", — розповів Ігнат.

Він зазначив, що за деякою інформацією, Росія матиме сотні іранських дронів, але є сумніви, що там така велика кількість.

"Плюс — управління цим дроном — це штука непроста. Екіпажам (не менше двох осіб) потрібно пройти льотну практику, бойове злагодження, навчитися завдавати ударів по наземних цілях. Сподіватимемося, що він не надто добре зроблений, а наші зенітники будуть збивати їх як і решту БПЛА ворога", — підсумував він.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua