• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

У Раді відреагували на ядерні погрози Путіна та "референдуми"

Депутати Верховної Ради 21 вересня схвалили постанову, якою засудили намір Кремля провести псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях України

Верховна Рада
Верховна Рада / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленнях народних депутатів Ярослава Железняка та Олексія Гончаренка, передає "ДС".

Загалом за постанову проголосували 272 народні депутати.

Крім псевдореферендумів, парламентарі засудили російські ядерні погрози та інші порушення принципів і норм міжнародного права.

"Громадські палати" маріонеткових "ЛНР" та "ДНР" 19 вересня почали вимагати негайного ініціювання "референдумів" про визнання їх суб'єктами Російської Федерації. "Громадська палата" "ЛНР" заявила, що входження до складу Росії "убезпечить республіку, відкриє нові можливості на шляху повернення до мирного життя".

20 вересня аналогічний "референдум" у Херсонській області запропонувала провести контрольована Росією "громадська рада", а в Запорізькій області — рух "Ми разом із Росією". Після цього окупаційні адміністрації ДонецькоїЛуганськоїХерсонської та Запорізької областей заявили, що 23-27 вересня проведуть "референдуми" про входження до Росії. 

Нагадаємо, 21 вересня президент РФ Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію. Під час своєї промови господар Кремля також пригрозив використанням ядерної зброї. Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що загалом під час часткової мобілізації в РФ мають призвати 300 тисяч резервістів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua