• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

У РФ залишилося близько четвертини від тих ракет, що були на 24 лютого, — Данілов

За даними української розвідки, у РФ залишилося 25-28% від тих ракет, що були на 24 лютого

Ракетний арсенал
У Росії залишилося близько четвертини від кількості ракет, яка була на 24 лютого / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в інтерв'ю "Радіо НВ", передає "ДС".

Він зазначив, розвідка відстежує ситуацію із залишками ракетного арсеналу РФ.

У відповідь на запитання, скільки в Росії залишилося ракет і чи близький той час, коли вона не зможе ними користуватися, Данілов сказав: "Можу сказати, що цей час уже наближається".

"Наша розвідка працює бездоганно. Ми знаємо з математичною похибкою кількість ракет, що залишилися на території Російської Федерації. Ідеться саме про високоточні ракети, які для нас мають найбільший клопіт", – зазначив він.

Ракет радянського зразка — зокрема зенітних С-300 — у Росії "ще трохи є", але набагато менше, ніж було від початку війни.

"Країна-терорист, країна-агресор Російська Федерація з кожним днем стає усе слабкіше, слабкіше і ще раз слабкіше. Ми відслідковуємо всі ці речі. Я не маю права називати абсолютні цифри, які ви хотіли б від мене почути. Але якщо брати відсотки, то йдеться про те, що залишається 25–28% від загальної кількості, яка була у них на 24 лютого", — каже Олексій Данілов.

Як писала "ДС", за підрахунками ЗМІ, 10 жовтня Росія випустила по території України 84 крилаті ракети та 24 безпілотники, витративши на атаку від 400 до 700 млн доларів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua