• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

У РНБО розповіли, як Росія маніпулює заявами про "відсутність попередніх умов для переговорів"

Москва вдалася до маніпуляцій, заявивши, що Росія не має "жодних попередніх умов" для початку переговорів з Україною

Засідання РНБО
Засідання РНБО
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України, повідомляє "ДС".

У РНБО вважають маніпуляцією заяву представника російського МЗС Андрія Руденка: "Україна ухвалила закон, який забороняє їй вести переговори з РФ. Це їхній вибір, ми завжди заявляли про готовність до переговорів, які були перервані не з нашої вини… з нашого боку попередніх умов немає жодних".

Також черговою маніпуляцією, за даними Центру, є заява країн-членів Організації договору про колективну безпеку, зроблена під час ухвалення проєкту резолюції Генеральної асамблеї ООН: "Боротьба з героїзацією нацизму, неонацизмом та іншими видами практики, що сприяють ескалації сучасних форм расизму…".

Учасники ОДКБ заявили, що нібито вважають важливим "не просто вшановувати пам'ять загиблих за мир на Землі, а й відстоювати принципи Статуту ООН за підсумками Другої світової війни", як повідомляє Центр протидії дезінформації.

Нагадаємо, у вівторок, 8 листопада заступник глави МЗС Росії Андрій Руденко заявив, що РФ не має жодних вимог для початку переговорів з Києвом.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua