• USD 36.6
  • EUR 37
  • GBP 44
Спецпроєкти

У Росії ім'ям Жириновського почали називати університети

Університету світових цивілізацій у Москві надано ім'я скандального російського політика Володимира Жириновського, про смерть якого оголосили у квітні нинішнього року

Володимир Жириновський
Володимир Жириновський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті партії "ЛДПР", яку заснував та очолював Жириновський, передає "ДС".

"Володимир Вольфович Жириновський ще в далекому 1999 році заснував Інститут світових цивілізацій. Завдяки підтримці з його боку вуз став одним з найкращих у Москві. За завітами засновника студентам дають недорогу та якісну освіту, гуртожиток, а також унікальну можливість практики та подальшої праці у Державній думі", — йдеться у повідомленні.

За словами ректора університету Олега Слободчикова, "метою вишу завжди був "розвиток якісної та соціально орієнтованої освіти".

"Студенти, викладачі та співробітники Університету світових цивілізацій впевнені, що засновник Володимир Вольфович Жириновський пишається нами", — зазначив він.

У партії також нагадали, що одну із вулиць Брянська назвуть на честь Жириновського та встановлять на ній меморіальну дошку.

Нагадаємо, ім'я Жириновського збираються присвоїти і одній із вулиць тимчасово окупованого Росією Херсона, про що у травні розповів заступник голови окупаційної адміністрації Херсонщини Кирило Стремоусов.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua