• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Шойгу відзначилися черговим фейком про американські біолабораторїї в Україні

Міноборони Росії на брифінгу проголосило нову теорію про "біолабораторії США" на території України. Після повідомлень про те, що в таких лабораторіях розроблявся план заражати росіян небезпечними хворобами повітрям, тепер РФ побачила водну загрозу

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні російського агентства РИА Новости, передає "ДС".

Російське оборонне відомство вже намагається звинуватити Україну у спробі створити "несприятливу біологічну обстановку" не лише в Росії, а й у Чорному та Азовському морях, а також у Білорусії, Молдові та навіть Польщі.

РФ приписує Україні та США спільну розробку проєкту, який міг бути використаний для зараження росіян особливо небезпечними патогенами, включаючи збудників холери, черевного тифу, гепатитів А та Е водним шляхом.

Приводом для таких звинувачень стало те, що в Україні бралися проби води у великих річках, включаючи Дніпро, Дунай, Дністер, а також у Північно-Кримський канал. Нібито цю діяльність проводили українці "під контролем американських вчених".

Як вивчення якості води в річках може нести загрозу РФ, російські військові уточнювати не стали.

Нагадаємо, у березні Міноборони РФ поширило фейк про розробку в Україні біологічної зброї для розповсюдження в Росії через кажанів і перелітних птахів. Проте російські біологи спростували цей фейк.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua