• USD 36.6
  • EUR 37.5
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

У "ЄС" показали документальне підтвердження того, що підозри Порошенку немає

Співголова фракції "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко оприлюднила офіційну відповідь голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука на запит щодо так званої "підозри" Петрові Порошенку

Петро Порошенко
Петро Порошенко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Документ опубліковано в її Facebook, передає "ДС" із посиланням на сайт політсили.

"Чергова констатація брехні ДБР і ГПУ (Офісу генерального прокурора, — "ДС") у так званій "справі Петра Порошенка" і грубого порушення закону. Наприкінці грудня ми звернулися до голови ВР Руслана Стефанчука із запитом, чи отримував він офіційну інформацію щодо начебто вручення "підозри" п’ятому президенту України. Шановний пан спікер поінформував нас із Артуром Герасимовим, що нічого подібного не отримував", – написала Геращенко.

"Того ж дня репресивні органи видали брехливу інформацію, що начебто ГПУ (Офіс генерального прокурора, — "ДС") іще 20 грудня відправив до ВР відповідного листа. І ось маємо офіційну відповідь від голови ВР, що станом на 29 грудня ніяких повідомлень від репресивних органів не отримував", – зазначила Геращенко.

Як відомо, відповідно до статті 482-2 КПК України, орган або посадові особи, які повідомили народному депутату України про підозру, зобов’язані негайно, але не пізніше 24 годин з моменту вчинення таких дій, поінформувати про це голову Верховної Ради України.

    Реклама на dsnews.ua