• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

У Запорізькій області вилучили понад 3000 тонн вибухівки з незаконного обігу

Суд ухвалив рішення про передачу Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), понад три тисячі тонн вибухових речовин — порохових зарядів вартістю понад п'ять млрд грн

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Офіс генпрокурора, передає "ДС".

"За даними слідства, розпочатого влітку 2021 року за фактом незаконного поводження з вибуховими речовинами, у 2010 році одне з приватних підприємств Запорізької області, не маючи передбаченого законом дозволу, за 15 тис. грн придбало вибухівку у підприємства, яке мало право її утилізувати. Ці вибухові речовини — порохові заряди, призначені для спорядження турбореактивних снарядів та ракет до реактивних систем залпового вогню", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що протягом усього часу вибухівка зберігалася на 6 тис. кв. м території одного із військових арсеналів. Це перешкоджало використанню зайнятих потужностей для потреб Збройних Сил України та спричинило значні витрати оборонного відомства.

Прокурорами Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері вибухівку визнано речовим доказом у кримінальному провадженні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua