• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

У збитого суддею нацгвардійця залишилося троє дітей

Внаслідок аварії на блокпосту у Києві загинув 23-річний нацгвардієць з Черкащини – в нього залишилося троє дітей

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляють у Telegram-каналі Тальне.Головне, передає "ДС".

Як стало відомо, загиблий нацгвардієць – Вадим Бондаренко, родом із міста Тальне Черкаської області. Хлопець із початку війни проходив термінову службу. У нього залишилося троє дітей: двоє всиновлених, а також рідна донька, якій всього два рочки. Батько зараз перебуває у Бахмуті, брат загиблого теж на фронті, а дружина – за кордоном.

Тим часом у суді, де головував Олексій Тандир, заявили, що "не знають усіх подробиць шокуючої події, що сталась", однак висловлюють "щирі співчуття родині загиблого й розділяють сум і біль".

"Наголошуємо, що в Макарівському районному суді нульова толерантність до вживання алкоголю за кермом! Ми жодним чином не виправдовуємо дії голови суду та виступаємо за повне та неупереджене розслідування цієї події. Колектив суду буде надавати максимальне сприяння при здійсненні всіх процесуальних дій, тож сподіваємось, що і суддя, за участі якого стався цей жахливий трагічний випадок, буде надавати максимальне сприяння слідству, щоб не підривати авторитет судової влади та довіру суспільства до суддів, які чесно і з гідністю виконують свої обов’язки", – йдеться у заяві Макарівського суду.

Як повідомляла "ДС", раніше ЗМІ повідомили, що у ніч на 26 травня голова одного з районних судів Київської області на Лексусі збив на смерть нацгвардійця на блокпосту в Києві.

Пізніше стало відомо, що у Лексусі знайшли пляшку від алкоголю.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua