• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

У ЗСУ назвали нове знакове місто для окупантів на Півдні

Новим знаковим містом для російських окупантів на Півдні України після відступу з Херсона став Мелітополь Запорізької області

Реклама на dsnews.ua

Про це сказала керівник прес-центру Сил оборони Оперативного Командування "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі телеканалу "Еспресо", повідомляє "ДС".

"Ми налаштовуємо їх на те, щоб вони змирились з майбутньою втратою Мелітополя. Їм все одно доведеться залишити всі українські міста та населені пункти будь-якого масштабу, якби вони там не укріплювались. Питання в тому, чи буде це жест "доброї волі", чи буде це з нашої доброї волі", — зазначила вона.

За словами Гуменюк, ЗСУ продовжать тиск на росіян у Мелітополі.

"Вони намагаються укріпитися, бо це у них знакове місто замість Херсона. Вони відтиснені нами на лівий берег Дніпра, але якщо вони згодні відступати такими впевненими кроками, ми можемо їм лише допомогти. Наразі наша робота буде ще більш потужною і вона буде протягом тривалого часу. Ми готові до будь-якого розвитку подій і усвідомлюємо, що ворог чіпляється за будь-які елементи того, що вони в нас захопили", — підсумувала спікер.

Як повідомляла "ДС", російські загарбники зробили помилки у назві окупованого Мелітополя на своїй листівці.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua