• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Вчителів зобов'язали повернути гроші, отримані через "єПідтримку", – МОН

Педагогам необхідно повернути 6500 грн, виданих після 24 лютого 2022 року через програму "єПідтримка"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби МОН у Telegram, передає "ДС".

Зазначається, що "єПідтримка" на початку повномасштабного вторгнення Росії була швидким рішенням уряду, щоб надати допомогу громадянам у зв'язку із втратою заробітної плати.

У міністерстві наголосили, що допомогу могли отримати лише ті особи, які працювали на умовах трудового договору та не в бюджетних установах.

"Працівники сфери освіти не підпадали під цю категорію, адже вони не втрачали роботу та продовжували отримувати заробітну плату з бюджету. Проте деякі з них подали заявку на виплату 6500 грн через програму "єПідтримка", – йдеться у повідомленні.

Наразі урядом ініційовано повернення неправомірно отриманих коштів працівниками бюджетних установ, у тому числі і зі сфери управління МОН.

"Тому МОН надіслало інформаційні листи керівникам закладів, установ, підприємств, що належать до сфери його управління, про необхідність повернення коштів співробітниками", — додали в міністерстві.

Як писала "ДС", 19 червня Україна отримала від Світового банку 63 млн євро, які будуть направлені на зарплати педагогам та чиновникам на часткове відшкодування видатків на оплату праці працівників державних органів і педагогічних працівників за лютий і березень 2023 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua