• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Україна зупинить деспотію і жодного рашиста в Києві не буде, - Зеленський

Росія зганьбилася своєю війною проти України і не зможе захопити Київ

Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні, передає "ДС".

"В межах міста Київ та області збито 36 дронів. Саме так Росія відзначає День нашого древнього Києва. За свою історію Київ бачив різні підлості від загарбників. Пережив їх усіх – переживе і рашистів. Жодного з них тут не буде!", – підкреслив він.

Голова держави зазначив, що Україна поставить крапку у загарбницькій політиці Росії.

"Київ та всі наші міста, вся наша Україна поставлять крапку в історії московської деспотії, яка дуже довго і дуже різним народам несла поневолення. Її не врятують ані "Шахеди", ані будь-які інші засоби терору, які вони принизливо шукають по світу. Бо сила – вона в людях, в містах, у житті. А коли зневажають і життя, і людей, і найбільш вагомі для культури міста, буде тільки програш. Програш для Росії. Навіть сотні "Шахедів" від цього її не врятують, лише додадуть ганьби Росії", — підкреслив він.

Як повідомляла "ДС", в ніч на 28 травня Росія здійснила наймасовішу атаку ударними безпілотниками на Україну, зокрема на Київ. Було запущено 59 дронів-камікадзе, 58 з яких — збито. В Києві в результаті атаки загинув 41-річний чоловік. Ще двоє людей отримали поранення.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua