• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Україна відкриє посольство у Гані

Україна розширює свою присутність в Африці: планує відкрити посольство у Гані 

Дмитро Кулеба в Африці
Дмитро Кулеба та Ширлі Айоркор Ботчвей / Пресслужба МЗС
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ, передає "ДС".

Питання щодо посольства обговорювали під час візиту міністра закордонних справ Дмитра Кулеби до Гани.

Кулеба зазначив, що Україна розширює свою присутність в Африці в рамках втілення Африканської стратегії.

"Ми досягли домовленості з ганійською стороною: невдовзі плануємо відкрити українське посольство в Гані. Започаткування дипломатичної присутності в Аккрі надасть поштовх розвитку політичних контактів, торгівлі, інвестицій, культурних обмінів та взаємодії у сфері освіти", — сказав він.

Кулеба також обговорив з міністеркою закордонних справ Гани Ширлі Айоркор Ботчвей кроки задля активізації співробітництва країн у сферах безпеки, кібербезпеки, цифрової трансформації, сільського господарства.

Вони також домовилися розпочати підготовку до створення Спільної комісії з торговельного та економічного співробітництва. Окрему увагу приділили пошуку шляхів відновлення безпечного навчання ганійських студентів в українських університетах.

"Сторони підписали меморандум про підготовку ганійських дипломатів на базі Дипломатичної академії імені Геннадія Удовенка при МЗС України. Ганійська міністерка також повідомила про готовність Гани розглянути можливість стажування українських студентів, які вивчають англійську мову", — кажуть у МЗС.

Як писала "ДС", Кот-д’Івуар приєднається до ініціативи "Кримська платформа".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua