• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Україна отримає від Євросоюзу понад 90 вантажівок підвищеної прохідності

Європейський Союз розпочав постачання Збройним Силам України вантажівок підвищеної прохідності в рамках Європейського фонду миру. Усього ЗСУ отримають понад 90 одиниць

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Генерального штабу Збройних Сил України, повідомляє "ДС".

Зазначається, що логістичне обладнання є частиною ширшої західної допомоги у сумі 31 млн євро. Цей пакет допомоги було затверджено 2 грудня 2021 року.

Так, вантажівки надано для підтримки медичних, інженерних та матеріально-технічних підрозділів ЗСУ.

Зазначається, що допомога ЄС підвищить загальну стійкість України та допоможе зміцнити здатність її Збройних сил. Вона включає надання медичного обладнання (у тому числі польового госпіталю), інженерного обладнання (включаючи інструменти розмінування), предмети для підрозділів матеріально-технічного забезпечення (у тому числі вантажівки та інші засоби) та обладнання підвищення спроможностей кіберзахисту.

Реалізація пакету допомоги розпочалася раніше цього року з надання допомоги українським медичним та інженерним підрозділам.

Як повідомляла "ДС", Євроомісія передасть Україні захисне спорядження від хімічних, біологічних, радіологічних та ядерних загроз загальною вартістю 11,3 млн. євро.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua