• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 45.4
Спецпроєкти

Українці "хакнули" російського волонтера на AliExpress та замовили замість дронів гумові пеніси на $25 тис

Активісти групи "Кібер Спротив" зламали аккаунт російського волонтера Михайла Лучина на AliExpress, який назбирав 25 тисяч доларів на потреби окупаційної армії в Україні

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm, передає"ДС".

Зазначається, що Михайло Лучин зібрав кошти на купівлю дронів для окупантів, втім, українські хакери зламали його аккаунт і "підкорегували" замовлення, придбавши замість дронів фалоімітатори та страпони на еквівалентну суму.

"Наш експонат підв'язав "волонтерську" картку до акаунту на AliExpress, а доступ до облікового запису віддав нам. Тепер Міша збирає унікальну колекцію п*сюнів за 25 000$, які мали піти на закупку БпЛА. Замість дронів Міша тепер відправить окупантам фури фалоімітаторів, страпонів, й інші корисні кожному росіянину речі, які ми замовили та оплатили з його картки на AliExpress. Привітати Мішу з новим званням можна за телефоном +79993055530", — навели деталі "оборудки" у розвідувальній спільноті.

Також хакери розповіли InformNapalm, що скасувати "сексуальне" замовлення Лучин вже не зможе, бо товари були замовлені ще 24-25 березня і деякі вже навіть доставлені.

"Загальна сума замовлення склала близько $25 000. Гроші він збирав і витрачав на закупівлі дронів для російської армії, тому важливо було списати їх на щось інше. Вирішили замовити йому купу іграшок", — розповідли українські "кібербійці".

За їхніми словами, на жаль, кошти російського волонтера, який підтримує війну, не можна було переадресувати на ЗСУ, бо картка прив'язана до певної адреси, тобто всі товари із замовлення будуть доправлятись виключно на адресу Лучина.

Зазначимо українські активісти з "Кіберопору" раніше зламали електронну скриньку Михайла Лучина. Через це набуло поширення відео застосування росіянами хімічної зброї проти ЗСУ. Російський Z-активіст "засвітив" використання окупантами хімічної зброї — скидання гранати К-51 з дрона на українські позиції.

Нагадаємо, у січні українська IT-армія зламала архіви компанії "Газпром" та отримала доступ до важливих документів російського монополіста.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua