• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Українці можуть літати без обмежень майже 40 країн (інфографіка)

Реклама на dsnews.ua
Україна домовилася про повітряне сполучення з більш ніж 80 країнами

У 40 з них українські авіакомпанії зможуть літати без обмежень. Про це повідомила аналітична компанія Aviation News & Analytics на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

"Тобто ці країни українські авіакомпанії можуть виконувати регулярні рейси без обмежень. Це, наприклад, США, ОАЕ, Іспанія, Грузія, Вірменія, Норвегія, Швеція та інші", - йдеться у повідомленні (на інфографіці ці країни позначені зеленим).

Також в компанії відзначили, що важливо пам'ятати, що відсутність обмежень на ринку не передбачає автоматичне відкриття рейсів. "Приймаючи рішення про початок польотів за тією чи іншою повітряною лінією, кожна авіакомпанія проводить ретельний маркетинговий аналіз. Важливими критеріями є: наявність платоспроможного попиту, економічні і культурні зв'язки, рівень конкуренції, міркування безпеки тощо", - уточнили в компанії.

При цьому найбільш обмежені можливості українських авіакомпаній залишаються на лініях з Францією, Казахстаном, Узбекистаном, Туркменістаном та іншими (червоний колір на карті).


Як зазначається, перераховані обмеження не поширюються на чартерні рейси. Вони виконуються за іншими, менш жорстким правилам.

Читайте також:

Як відомо, ринок Україна - ЄС повинен був бути лібералізовано в рамках Угоди про спільний авіаційний простір. Його текст узгоджений ще в 2013 році, проте угода так і не підписано через неготовність ЄС.

Нагадаємо, Єврокомісія підтверджує, що в першому кварталі 2016 року виступить з пропозицією до Ради ЄС про запровадження безвізового режиму для українців.

    Реклама на dsnews.ua