• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

"Україна — це частина Росії": Медведєв зробив визнання з приводу того, навіщо Кремль розпочав війну

Заступник секретаря Ради безпеки Росії, колишній президент країни Дмитро Медведєв заявив, що Україна — це нібито "частина Росії", а Захід недооцінив рішучість Кремля розпочати війну

Дмитро Медведєв
Дмитро Медведєв / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в інтерв'ю російським пропагандистам, передає "ДС" із посиланням на РИА-Новости.

"Мало того, Україна — це взагалі частина Росії, скажімо по-чесному, це частина Росії. Але через геополітичні причини і через історію того, що сталося, ми довгий час мирилися з тим, що ми живемо в різних квартирах", — сказав Медведєв.

Далі російський політик заявив, що про те, що територія України нібито завжди належала до Російської імперії.

За його словами, на більшій частині української території нібито жило "споконвічно російське населення, яке було у складі великої Росії, а не малої Росії".

Медведєв також додав, що у нього склалося враження, що країни Заходу не вірили і не бачили "ступеня рішучості" Росії розпочати війну в Україні, і тому нібито вони "прорахувалися".

"Тому з деякими країнами, блоками, спільнотами країн безглуздо домовлятися — вони розуміють лише мову сили. Тільки мову сили!", — сказав Дмитро Медведєв.

Нагадаємо, у грудні 2022 року заступник голови Ради Федерації РФ Костянтин Косачов заявляв, що так звана "спеціальна військова операція" Росії в Україні є "гуманістичною місією", а військові дії — "засобом захисту народу Донбасу".

Як повідомляла "ДС", голова комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький заявляв, що "спецоперація" РФ в Україні є "операцією "відвойовників", адже "її мета не завойовувати".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua