• USD 36.7
  • EUR 39.5
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Україна отримала від США список реформ: у Штатах підтвердили

США передали Україні перелік пріоритетних реформ для якнайшвидшої інтеграції в Європу

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє посольство США в Україні, передає "ДС".

"У рамках діалогу, що триває з Україною та сторонами, зацікавленими у майбутньому успіху України, Сполучені Штати надали запропонований перелік пріоритетних реформ для обговорення та зворотного зв’язку на Багатосторонній координаційній платформі донорів для України у Брюсселі", — сказано у повідомленні.

Зазначається, що перелік реформ надали як основу для консультацій з урядом України та ключовими партнерами в рамках підтримки нашої держави та її зусиль з інтеграції в Європу.

У посольстві додають, що метою таких зусиль є визначення пріоритетів і консолідація кроків з реформування разом з Україною і ключовими зацікавленими сторонами.

Там також згадують словам президента США Джо Байдена під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Білому домі.

"Так само, як ми прагнемо допомогти українському народу захистити себе зараз, ми також прагнемо допомогти йому відновитися і відбудуватися для майбутнього, включаючи підтримку реформ, спрямованих на боротьбу з корупцією, створення середовища, в якому бізнес зможе процвітати, а американські та європейські компанії захочуть інвестувати", — сказав американський президент.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua