• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Україна отримає від Армії дронів 20 безпілотників-розвідників

В Україну доставлено чотири з 20 дронів-розвідників Fly Eye та комплекс управління в рамках проекту Армія дронів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Держспецзв'язку, передає "ДС".

Загалом на Армію дронів зібрали понад 751 млн грн через платформу UNITED24. На перші 260 млн грн із цієї суми уклали контракти на закупівлю двох станцій управління та 20 безпілотників Fly Eye, 78 мультикоптерів Matrice, а також двох наземних систем для 20 ударних дронів-камікадзе Warmate.

Це високотехнологічні безпілотники, які допомагають відстежувати дії ворога, змінювати військові стратегії, а головне зберегти більше життів військових та цивільних.

Дрони Fly Eye розвивають швидкість до 160 км/год. Їх можна запускати з руки. Вони сумісні із західними ракетно-артилерійськими установками, де використовується автоматизована система керування вогнем. Це дозволяє ефективно визначати цілі.

Matrice працюють на штучному інтелекті, а їх тепловізори, що фокусуються на цілях, можуть точно визначати потенційну небезпеку. Warmate має повністю автономну систему ураження, яка працює за концепцією "вистрілив та забув". Цей дрон може працювати за різними типами цілей: піхота, укриття, бункери або легкі схованки.

Через платформу UNITED24 для Армії дронів загалом донатили із 74 країн світу. Найбільша кількість пожертв з України, США, Канади, Великобританії, Німеччини, Ірландії, Франції, Швейцарії, Австралії, Ізраїлю. Також у рамках Армії дронів є можливість пожертвувати власний коптер для ЗСУ.

Як повідомляла "ДС", у рамках затвердженого пакету американської військової допомоги, про який стало відомо 22 липня, Україна отримає від США зокрема 580 БПЛА Phoenix Ghost.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua