• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Україна отримає від ЄБРР €190 млн на ремонт траси Київ-Одеса

Європейський банк реконструкції та розвитку ухвалив кредит у 190 мільйонів євро Державному агентству автомобільних доріг (Укравтодору) для покращення технічного стану ділянок траси Київ-Одеса

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Укравтодору в Facebook, передає "ДС".

Новий транш ухвалила Рада директорів Європейського банку реконструкції, аби покращити дорожню інфраструктуру країни. Кредит видадуть у рамках пакету фінансування загальним обсягом 450 мільйонів євро, його витратять для покращення стану ділянок траси Київ-Одеса у Кіровоградській, Миколаївський та Одеській областях.

ЄБРР є провідним інвестором в Україні. Банк інвестував майже 16 мільярдів євро у 506 проєктів по всій країні, приділяючи увагу стабілізації економіки та закріпленню результатів реформ. Також він підтримує проєкти у сільському господарстві, промисловості та секторі малого і середнього бізнесу.

Траса Київ-Одеса проходить через Київську, Черкаську, Кіровоградську, Миколаївську та Одеську області. До того ж збігається з частиною Європейського автомобільного маршруту, тому має стратегічне значення для внутрішнього та міжнародного сполучення. Загальна довжина — 504 кілометри. Останню масштабну реконструкцію траси закінчили у 2003 році, проте після цього її неодноразово ремонтували на різних ділянках.

Як повідомляла "ДС", на Черкащині розпочинають капітальний ремонт траси М-05 Київ — Одеса.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua