• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Україна підтвердила "зернові" переговори за участю РФ у Туреччині

У середу, 13 липня, у Стамбулі відбудуться переговори щодо експорту агропродукції з України за участю представників нашої країни, Туреччини, ООН та Росії

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив представник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Україна виступає за те, щоб питання розблокування українського зерна вирішувалося під егідою ООН. У цьому контексті ми вдячні генсекретарю Антоніу Гутеррешу за активні зусилля із пошуку рішення, яке гарантуватиме безпеку південних регіонів нашої держави", — наголосив спікер.

Ніколенко зазначив, що 13 липня у Стамбулі заплановано чотиристоронню зустріч за участю експертів України, ООН, Туреччини та Росії, на якій обговорюватимуться модальність функціонування морських коридорів для експорту зернових. При цьому ключовим елементом позиції української сторони залишаються питання безпеки, наголосив дипломат.

Як повідомляла "ДС", 10 липня в Туреччині заявили, що проблема з організацією "зернового коридору" із захоплених російськими окупантами українських портів близька до вирішення.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua