• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 41
Спецпроєкти

Україна "побачила" готовність терористів припинити вогонь на Донбасі

Під час засідання Тристоронньої контактної групи 22 грудня, яке було останнім у 2021 році, українська делегація побачила готовність "тієї сторони" дотримуватися домовленостей щодо припинення вогню.

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби української делегації у Тристоронній контактній групі, передає "ДС".

"Уперше за довгий час відчувається реальна можливість забезпечити тишу на лінії дотику в Донецькій і Луганській областях. Українська сторона повністю готова до цього. Важливо, що ми побачили готовність і іншої сторони до цього кроку", – зазначив в.о. першого заступника голови делегації України у ТКГ Андрій Костін.

В українській делегації зазначили, що "здатність гарантувати стовідсоткове виконання відповідних обіцянок… означатиме й можливість пройти шляхом миру та через інші необхідні пункти".

Крім того, українська сторона також продовжує працювати у всіх доступних форматах для звільнення утримуваних осіб, відкриття КПВВ на лінії розмежування, забезпечення реалізації інших домовленостей на користь усіх українців з обох боків лінії зіткнення.

Як повідомляла "ДС", 22 грудня з початку доби та станом на 17:00 на Донбасі не було зафіксовано порушення режиму припинення вогню.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua