• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Україна з грузинським народом: у Кулеби опублікували заяву щодо протестів у Тбілісі

Україна є солідарною з грузинським народом у його праві на мирний протест та прагненні продовжувати розвиток європейського майбутнього в країни

Протестувальники у Тбілісі
Протестувальники у Тбілісі
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві міністерства закордонних справ України, передає "ДС" із посиланням на Facebook-сторінку МЗС.

У міністерстві зазначили, що продовжують уважно стежити за подіями у Грузії на тлі масових протестів проти законопроєкту про "іноземних агентів".

"Як держава, яка прагне набути членства в Європейському Союзі, Грузія повинна неухильно гарантувати громадянам їхні основоположні права та свободи, зокрема право на мирний протест", — зазначили в МЗС України.

Водночас, в українському зовнішньополітичному відомстві зазначили, що взяли до уваги намір президента Грузії Саломе Зурабішвілі ветувати вищезгаданий законопроєкт і додали, що документ у нинішній редакції суперечить європейським цінностям і стандартам.

"Висловлюємо солідарність із грузинським народом у його прагненні продовжити розвиток європейського майбутнього Грузії", — додає пресслужба.

Як повідомляла "ДС", 7 березня парламент Грузії ухвалив закон "Про прозорість іноземного впливу" (калька з російського закону "Про іноагенти") у прискореному режимі. Поліція спробувала силою розігнати людей, які протестують проти ухвалення закону.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua