• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Українці в соцмережах найчастіше читають "Блискавку", "Труху" та УНІАН, - результати дослідження

Найпопулярнішими інформаційними каналами в соцмережах є "Блискавка", "Труха" та УНІАН. Найбільше всього українці читають "Блискавку" — канал у Viber, де вже 3,7 млн підписників

Іконки соцмереж
Іконки соцмереж
Реклама на dsnews.ua

"Труха", "Блискавка", УНІАН — найбільш популярні джерела новин для українців під час війни. Про це свідчать дані щорічного дослідження USAID-Internews "Ставлення населення до медіа та споживання різних типів медіа 2022", передає "ДС" з посиланням на "Детектор медіа"

Лідером для тих, хто читає новини в Telegram, є канал "Труха" (16%), на другому місці УНІАН (12%), на третьому – ТСН та "Украина сейчас" (7%). У Facebook – ТСН (10%), Obozrevatel (4%), Володимир Зеленський (4%) та "Українська правда" (4%).В YouTube – ТСН (15%), 24 канал (8%), Олег Жданов (6%), Фейгин Live (5%), Аlexey Arestovych (5%). 

 Щодо Viber, то тут лідирує "Блискавка" — наразі в каналу вже 3,7 млн підписників.

"Абсолютним лідером у Viber є канал "Блискавка" (41%). За ним йде Країна_інфо (12%) та Obozrevatel (3%). По 2% мають Суспільне, ТСН новини, Украина сейчас, Інформаційна оборона України, Україна онлайн", — повідомляється в дослідженні USAID-Internews.

Редактор: Аліса Нєдєліна
    Реклама на dsnews.ua