• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

Українське зерно, яке вкрали російські окупанти, перевозять понад 80 суден, — посол

Крадене росіянами зерно з України перевозять 87 суден

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав надзвичайний і повноважний посол України в Лівані Ігор Осташ під час брифінгу у медіацентрі "Україна" 10 серпня, передає "ДС".

"Працює злочинна система, яка постійно перевозить крадене зерно з України. Це може бути через Туреччину, це може бути напряму до Сирії, це може бути до інших країн Близького Сходу. Але це така оборудка злочинна в якій беруть участь, звичайно, росіяни, окупаційні війська Росії в Україні. Звичайно, сирійські, російські, в основному, судна, і не тільки", — зазначив він.

За словами посла, дуже важливо звертатися до міжнародного морського права. Тому що практично весь час ці судна, які завантажуються в Криму, та йдуть такими злочинними маршрутами, виключають свої AIS, транспондери, маячки, для того, щоб бути невидимими.

Тобто це сигналізує про нелегальну роботу і нелегальний бізнес, коли є спроба щось приховати, уникнути відповідальності.

"Тому очевидно є пропозиція пропрацювати серйозно усі ці правила, які існують в рамках Міжнародної морської організації, з тим щоб спробувати тут поставити певні перепони", — наголосив Осташ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua