• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

Українські захисники зупинили наступ на Лисичанськ та Мар'їнку

Українські військові зупинили наступ російських окупантів у напрямку Лисичанська, Борівського, Мар'їнки та інших населених пунктів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України станом на 18:00, передає "ДС".

Так, 23 червня наші воїни зупинили наступ у напрямку південної околиці Лисичанська, завдали ворогові втрат і змусили відступити. Для відновлення настання окупанти висувають резерви. Наступальні дії супротивника поблизу Борівського українські захисники також припинили.

Противник провів розвідку боєм у районі н.п. Біла Гора. Продовжив наступ у районі населеного пункту Рай-Олександрівка, тривають бої.

Окупанти намагаються встановити контроль за населеним пунктом Гірське. Силами штурмових груп зі складу 1-го армійського корпусу захопили Миколаївку. Провалом для ворога завершилася розвідка боєм у районі н.п. Вершина.

Противник безуспішно намагався скувати боєм дії наших підрозділів у районі Клинового.

Для виявлення слабких місць у обороні рашисти задіяли диверсійно-розвідувальні групи у районах н.п. Времівка, Новосілки та Нескучне. Українські воїни їх успішно виявили – з величезними втратами ворог відійшов.

Спробу наступу ворога у напрямку Мар'їнки наші воїни жорстоко придушили.

Як повідомляла "ДС", 20 червня голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай заявив, що російські окупанти накопичили достатньо резервів і розпочали широкомасштабний наступ по всьому регіону.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua